Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - Kierownik Projektów

Spaceplan Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie realizowanych przez firmę projektów aranżacji przestrzeni, remontów, przebudów, budów, w zakresie wykończenia wnętrz

  • czuwanie nad prawidłowością realizacji prac pod względem zgodności ze sztuką budowlaną, wymogami technicznymi, projektem, wytycznymi Klienta, jak i pod względem terminowości i kontroli kosztów,

  • tworzenie harmonogramów dla realizowanych projektów,

  • dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy,

  • koordynowanie prac podwykonawców oraz dostaw materiałów,

  • monitorowanie kosztów oraz rozliczanie projektów,

  • raportowanie realizacji prac,

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność prowadzenia spotkań, koordynacji i negocjacji

  • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność

  • samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę pełną wyzwań i nowych projektów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Jesteśmy dostawcą projektów architektonicznych wnętrz oraz kompleksowych usług fit-outowych w budynkach biurowych. Projektujemy, budujemy, wyposażamy lokale naszych Klientów i dostarczamy gotowe do pracy powierzchnie. Każda nasza realizacja jest odzwierciedleniem potrzeb i indywidualną wizytówką Najemcy. Nasz zespół składa się z zaangażowanych, kreatywnych ludzi, którzy zapewniają profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.