Project Manager - Kierownik Projektu (branża budowlana, sektor komercyjny)

APRICOT ENTERTAINMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawska 7, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Warszawska 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z dyrektorem projektu

  • Wsparcie przy utrzymywaniu terminów realizacji na każdym z jej etapów

  • Współpraca przy tworzeniu założeń projektowych i standardu inwestycji

  • Współpraca w nadzorowaniu projektowania, przygotowania oraz budowy

  • Opiniowanie, uzgadnianie i optymalizacja rozwiązań projektowych oraz wdrażanie ich w trakcie realizacji

  • Raportowanie postępu prac

  • Tworzenie budżetów i harmonogramów niezbędnych do prawidłowego przebiegu inwestycji oraz ich kontrola

  • Współprowadzenie i aktywny udział w spotkaniach koordynacyjnych budowy

  • Udział w wyborze dostawców wraz z negocjacjami umów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (inżynier budownictwa, architektury)

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów technicznych oraz procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budów

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Project Managera w projektach komercyjnych

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na dobrym poziomie – warunek konieczny

  • Umiejętność pracy nad projektami prowadzonymi w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość procesu prowadzenia inwestycji budowlanych

  • Zaangażowanie, samodzielność, otwartość

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu obiektów zabytkowych

To oferujemy

  • Rozwiniesz się zawodowo w kierunku komercyjnych sektorów rynku budowlanego

  • Będziesz pracował w międzynarodowym zespole i wraz z nim doskonalił swoje umiejętności

  • Ufamy swoim pracownikom więc otrzymasz znaczną niezależność w organizowaniu swojej pracy

  • Dofinansowanie opieki medycznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Apricot Entertainment jest częścią grupy Apricot, która działa na rynku nieruchomości od 12 lat.

Grupa Apricot, liczy obecnie 7 podmiotów składających się z kilku filarów. Pierwszy z nich, Apricot Capital Group spółka z o. o., to spółka inwestycyjna która pełni funkcję zarządzającą dla wszystkich podmiotów z grupy. Celem firmy jest wniesienie pozytywnego, długofalowego wkładu w rozwój gospodarki lokalnej, regionalnej i krajowej poprzez przedsięwzięcia deweloperskie i inwestycyjne. Jedną z inwestycji ACG jest między innymi zakup zabytkowego budynku w centrum Katowic i przekształcenie go w budynek usługowy. Jest to doskonale usytułowany, prestiżowy obiekt do zarządzania którego ACG powołało spółkę Apricot Entertainment. To właśnie do Zespołu Apricot Entertainment szukamy doświadczonego pracownika, który od początku działań będzie miał wpływ na realizację tego niezwykłego projektu.

Przewiń do profilu firmy

Garść informacji od Teamu

Nasza budowa usytuowana jest w samym centrum Katowic, nieopodal mieści się również nasze biuro. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Dyrektor Projektu a Ty będziesz jego wsparciem w prowadzeniu projektu.

Z Dyrektorem będziesz się porozumiewał/a w języki angielskim bądź hiszpańskim. Ważne jest także byś dobrze znał/a język polski. Celem Twojego stanowiska jest nadzór nad projektem, współpraca z biurem architektonicznym oraz konstrukcyjnym. Spięcie całości działań zespołów podwykonawczych i raportowanie wraz ze ścisłą współpracą z Dyrektorem zaowocują na pewno zaangażowaniem w projekt i tym samym wpłyną na jego realizację.

Niniejsze stanowisko i sam projekt należą do bardzo ambitnych. Poprzeczkę postawiliśmy bardzo wysoko.

Czy to wyzwanie jest dla Ciebie?

Mamy taką nadzieję i zachęcamy do aplikowania!