Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager / Kierownik Projektu

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zadań, działań i wyników projektu przez opracowania struktury podziału prac, harmonogramów, budżetu, przydzielanie zasobów do zadań oraz sterowanie ich realizacją,

  • Dobór oraz organizacja zespołu projektowego,

  • Integracja interesariuszy związanych z projektem (Klient / Inwestor, Zakupy, Sprzedaż, Obsługa Klienta, Prawo i Finanse, Aspekty Techniczne), negocjacje,

  • Monitorowanie realizacji projektu,

  • Identyfikacja problemów funkcjonalnych i technicznych,

  • Zarządzanie komunikacją oraz radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych,

  • Rekomendowanie działań zmierzających do osiągnięcia celów projektu,

  • Zarządzanie projektami fotowoltaicznymi w tym również z magazynami energii,

  • Ścisła współpraca z Inwestorami / Klientami, projektantami, wykonawcami, dostawcami,

  • Bieżące raportowanie przebiegu i zaawansowania prac w ramach realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, elektryczne, energetyczne),

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • Doświadczenie w realizacji instalacji PV o mocy >50 kWp,

  • Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej

  • Praktyczna znajomość procesu audytowania, dewelopowania i realizacji projektów z zakresu instalacji PV,

  • Znajomość branży ogólnobudowlanej (infrastruktura, budownictwo kubaturowe),

  • Znajomość Ustawy PB wraz z towarzyszącymi rozporządzeniami, Ustawy PZP, KPA, KC,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,

  • Prawo jazdy kat. B (sporadyczne podróże służbowe w ramach realizacji powierzonych zadań),

  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania Office, CAD, PV Sol, PV Syst

  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne, kreatywność i zaangażowanie, umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, kreatywność.

Mile widziane

  • Certyfikat audytora energetycznego poparty doświadczeniem,

  • Certyfikat zarządzania projektami poparty doświadczeniem,

  • Uprawnienia SEP Gr. I w zakresie E i D wraz z pomiarami,

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej wraz z przynależnością do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 16 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy