Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - Kierownik Projektu

D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik

D&D DEVCO deweloper powierzchni komercyjnych w związku z prowadzoną działalnością poszukuje na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych;
  • Kontakt z lokalnymi instytucjami, gestorami mediów, celem uzyskania warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych dla realizacji inwestycji;
  • Tworzenie zestawień, analiz, prezentacji kosztów wykonania przyłączy do sieci;
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji;
  • Udział w przetargach, weryfikacja ofert i wycen nadsyłanych przez wykonawców;
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi;
  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych, kontrola terminowości i jakości;
  • Okresowe raportowanie do zarządu spółki;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa – mile widziane;
  • Doświadczenie w branży nieruchomości z zakresu zarządzania projektem deweloperskim;
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego w branży deweloperskiej;
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu, przetargów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Internet);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej;
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy;
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

Oferujemy:

  • Umowę w formule B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Pracę w młodym i zgranym zespole;
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę D&D DEVCO sp. z o.o. sp.k. z siedzibą na ul.Zajęczej 15 w Warszawie.

Ogłoszenie archiwalne