Logo Pracuj.pl

Project Manager / Kierownik Projektu

Prime Construction Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie podległym projektem budowlanym zgodnie z warunkami kontraktu.
  • Odpowiedzialność za zakres, budżet, harmonogram, jakość oraz dyscyplinę finansową realizowanego projektu.
  • Wybór podwykonawców oraz negocjacje z dostawcami.
  • Opracowywanie niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur oraz ich aktualizacja.
  • Ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich.
  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem, podwykonawcami, dostawcami oraz instytucjami zewnętrznymi.
  • Raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów jego realizacji.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz współpraca z przełożonymi i innymi działami w firmie.
  • Budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy oraz utrzymywanie poprawnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ekonomiczne).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera lub równoważnym.
  • Wysoko rozwinięte zdolności zarządzania zespołem projektowym w oparciu o otwartą komunikację, dzielenie się informacją, motywowanie, delegowanie zadań oraz ich egzekwowanie.
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu pracy w zespole, budowania pozytywnych relacji, asertywności oraz umiejętności negocjacyjnych i organizacyjnych.
  • Zaangażowanie w powierzony projekt, dyspozycyjność i punktualność.
  • Znajomość obsługi AutoCad oraz programów MS Office (Excel, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Szukamy osób ambitnych, lubiących wyzwania, chcących się rozwijać.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia budowlane oraz przynależność do Izby Inżynierów Budowlanych wraz z opłaconą składką będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczność współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Praca w zespole ekspertów branży budowlanej
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop oraz odzież roboczą
  • Prywatna opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Prime Construction Sp. z o.o. Sp. K.

Prime Construction z siedzibą w Szczecinie z powodzeniem funkcjonuje na rynku budowlanym już od 15 lat. Swoje bogate doświadczenie zdobywamy realizując prestiżowe projekty dla lokalnych oraz międzynarodowych klientów z przemysłu medycznego, spożywczego, motoryzacyjnego oraz logistyki i budownictwa kubaturowego / mieszkaniowego. Działamy przede wszystkim na terenie województw zachodniopomorskiego oraz północnej części lubuskiego.

Możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami tj. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej CWB (2014), Orzeł Tygodnika Wprost (2018), Brylant Polskiej Gospodarki (2019) czy też Diament Miesięcznika Forbes (2021), a to tylko kilka z wielu przykładów. Ponadto wdrożyliśmy i utrzymaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Dołączając do zespołu Prime Construction możesz mieć pewność współpracy ze świetnymi ludźmi, fachowcami w swojej dziedzinie, którzy są gotowi do podjęcia ambitnych wyzwań i nie boją się ciężkiej pracy. W końcu nikt nie obiecywał, że na budowie będzie łatwo, prawda? Obecnie jest nas już blisko 60-ciu specjalistów i inżynierów, a wciąż rośniemy w siłę. Chcesz do nas dołączyć?

Więcej o nas i naszych projektach na stronie www.primeconstruction.pl

Project Manager / Kierownik Projektu, zachodniopomorskie