Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager / Kierownik robót

VSL Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii realizacji prac i odpowiadających dokumentów,

  • kontrola kosztów oraz zarządzanie finansami budowy,

  • przygotowywanie budżetów i harmonogramów,

  • nadzór nad realizacją warunków kontraktowych, w tym prowadzenie korespondencji z Klientem,

  • rola Kierownika Robót w rozumieniu Ustawy Prawo Budowlane,

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników,

  • wdrażanie i przestrzeganie procedur jakości,

  • wdrażanie systemu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,

  • współpraca z przedstawicielami technicznymi Klienta,

  • negocjacje z dostawcami,

  • promocja marki budująca pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych mostowych/konstrukcyjnych do kierowania robotami,

  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,

  • dobra organizacja pracy i zorientowanie na szczegóły,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość pakietu MSOffice,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • udział w ciekawych, skomplikowanych i niesztampowych projektach,

  • niezbędne szkolenie naszych technologii,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

VSL Polska jako część Bouygues Construction Group jest obecna na polskim rynku od 20 lat.

Spółka wykonuje specjalistyczne prace budowlane w zakresie technologii sprężania i podwieszania - dostawy i montażu dla mostów, budynków i zbiorników.

Strona internetowa: vsl.com

Przewiń do profilu firmy

Aby odnieść sukces w swoich misjach, będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne i techniczne we współpracy z Klientem, Projektantami oraz wszystkimi działami VSL Polska zaangażowanymi w realizację projektów.