Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager (konstrukcje stalowe)

  • Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BSB Poland Sp. z o. o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

    OPIS STANOWISKA:

    • Zarządzanie projektem nowych uruchomień produktów
    • Kalkulacja kosztów nowych produktów / projektów
    • Zarządzanie rozwojem i zmianami w projektach
    • Uczestnictwo w spotkaniach i utrzymanie dobrych kontaktów z klientami
    • Udział w wyborze i ocenie dostawców i podwykonawców
    • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekcie
    • Koordynacja wszelkich czynności związanych z produkcją, sprawdzeniem, zatwierdzeniem i dostawą pierwszej sztuki wyrobu / partii próbnej
    • Kontrola nad realizacją projektu w zakresie terminowości, kosztów i jakości oraz bieżąca wymiana informacji z klientem oraz wewnętrznie
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji techniczno-wykonawczej.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży konstrukcji stalowych
    • Dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny), mile widziany dodatkowy j.niemiecki
    • Doświadczenie w kalkulowaniu i rozliczaniu kosztu produktów / projektów
    • Opracowywanie harmonogramów projektu
    • Czytanie rysunku technicznego
    • Prowadzenie analiz i niezbędnych statystyk
    • Umiejętność zarządzania czasem i określania priorytetów,
    • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
    • Zaangażowanie w pracę zespołową
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
    • możliwość korzystania ze szkoleń,
    • samodzielność na stanowisku pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    telefon – 56 683 98 97 wew. 13
    siedziba spółki : Ciechocin 36 A 87-408 Ciechocin