Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Studio 55 Sp z o.o.O firmie

  • Człuchów

    Człuchów, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój określonych grup produktów.

  • Zarządzanie projektami od strony wizualnej, technicznej i finansowej.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

  • Systematyczne śledzenie rynku w zakresie trendów, nowinek technicznych, dostawców, nowoczesnych rozwiązań i technologii.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji ( wdrożenie, optymalizacja, korekty itp.)

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie projektowania, designu, testowania a potem wdrożenia na rynek powstających produktów.

  • Ciągła optymalizacja istotnych procesów po względem wydajności, kosztów, materiałów oraz zastosowanej technologii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/inżynierskie

  • Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu projektami

  • Znajomość programów do konstruowania obiektów.

  • Doświadczenie w projektowaniu 3D

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania.

  • Realizowanie produktów w oparciu o unikalne na europejskim rynku technologie produkcji.

  • Okazje współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku.

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz awansowania w strukturach firmy.

  • Uczestnictwo w realizacji prestiżowych i innowacyjnych projektów.

  • Niespotykaną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

  • Wyjątkową szansę realnego wpływania na otoczenie, produkt czy też losy firmy.

  • Konstruktywne, partnerskie podejście.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Studio 55 Sp z o.o.

Studio55 to największy w Europie producent pneumatycznych figur reklamowych i użytkowych.

Nasze ogromne możliwości wsparte niespotykanym w branży doświadczeniem, obrazują wyjątkowe i nie dające się porównać z innymi realizacje Studio55. Nasza oferta na przestrzeni lat została poszerzona o kolejne rozwiązania wspierające biznes. Obecnie dyspozytury wieloma markami, międzynarodowym zespołem menadżerskim, kilkoma biurami w Polsce i poza granicami kraju oraz liczną bazą klientów z większości krajów Europy.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko PROJECT MANAGER – konstruktor.

Przewiń do profilu firmy