Logo Pracuj.pl

Project Manager - Koordynator prac Fit-out

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja procesu przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie wykończenia wnętrz dla największych klientów polskich i zagranicznych;
  • współpraca z Najemcami i budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji;
  • inspirująca współpraca z zespołami wewnątrz i poza organizacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, inżynieria środowiska, architektura) lub Wykształcenie z zakresu zarządzania projektami z mocną wiedzą praktyczną w zakresie przygotowania aranżacji;
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych;
  • Praktyczna znajomość rozwiązań z zakresu powierzchni biurowych;
  • Umiejętności analizy sytuacji oraz odpowiedniego planowania;
  • Umiejętność pozytywnej współpracy z klientami oraz interesariuszami;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność prowadzenia projektów (opcjonalnie potwierdzone studiami lub certyfikatem);
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • Język angielski na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane

  • Jeśli znasz i potrafić pracować w AutoCAD lub innych programach do projektowania przestrzeni (Scratch etc.);
  • Masz otwartą głowę i chętnie się rozwijasz;
  • Jesteś odpowiedzialny, samodzielny i staranny.

To oferujemy

  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa;
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników;
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich;
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą;
  • Darmową naukę języków obcych;
  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • premie okresowe i zadaniowe
  • premie uznaniowe
  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Czego nie znajdziesz w Cavatinie

  • biurobotów – nie szukamy maszyn, które mechanicznie wykonują swoje obowiązki – Ty i Twoje zdanie zawsze będziecie brani pod uwagę w kluczowych dla Twojego Działu sprawach,
  • sztampowego podejścia – zależy nam, aby nasi pracownicy potrafili tworzyć piękne i autorskie projekty. Wspólnie tworzymy zespół, który samodzielnie poszukuje kreatywnych rozwiązań,
  • stagnacji zawodowej – niezależnie od tego ile masz lat i jakie posiadasz doświadczenie, będziesz mógł rozwijać się w naszych strukturach. Nie boimy się awansować młodych ludzi. Doceniamy zaangażowanych i lojalnych pracowników.

Nasz zespół to grupa młodych, serdecznych ludzi, którzy kochają design, pracę z projektem i klientem. Robimy rzeczy fajne i nagradzane !

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA Holding S.A. jest największym polskim deweloperem powierzchni biurowych. Nasze projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. Posiadamy dynamicznie powiększający się portfel inwestycji wielofunkcyjnych o łącznej wartości 0,5 mln mkw. To co wyróżnia nas w branży budowlanej to fakt, że samodzielnie zarządzamy wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Do aktualnej pozycji na rynku doprowadziły nas lata zaangażowanej pracy ludzi, którzy tworzą tą firmę. Nasz zespół stanowi dzisiaj ponad 264 ekspertów z różnych dziedzin. niebojących się innowacyjnych wyzwań. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy podobnie jak my, potrafią myśleć poza utartym schematem i chcą sięgać dalej.

Kto wie… być może to właśnie na Ciebie czekamy?

Project Manager - Koordynator prac Fit-out, Kraków