Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Fintecom Sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Piłsudskiego 45, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Piłsudskiego 45

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie i koordynacja kilku projektów rozwojowych,

  • wspieranie Zarządu w realizacji projektów oraz strategii firmy i kluczowych celów biznesowych,

  • przygotowywanie harmonogramów prac i planowanie wdrożenia z podziałem na etapy,

  • monitorowanie realizacji zadań i ich poszczególnych etapów,

  • raportowanie postępu prac,

  • przygotowywanie opisu nowych funkcjonalności,

  • stała współpraca z grafikiem, programistami, copywriterem na każdym etapie projektu,

  • rozliczenie projektu, czyli testy i odbiór poszczególnych etapów projektów,

  • analiza i budżetowanie nowych pomysłów biznesowych,

  • w przyszłości, samodzielne prowadzenie spotkań projektowych.

Nasze wymagania

Kogo szukamy:

Poszukujemy zdolnego, kreatywnego i dynamicznego Project Managera, potrafiącego jednocześnie koordynować kilka projektów z różnych obszarów. Aktualnie wdrażamy kilka kluczowych projektów, w większości z obszarów IT, dotyczących głównie zmian jakie chcemy wprowadzić w komunikatorze GG. W związku z powyższym, w najbliższych miesiącach i latach planujemy m.in.:

• wdrożenie pierwszej usługi finansowej w komunikatorze GG (teraz jako

Skarbonka GG, a w przyszłości e-wallet i płatności P2P),

• wdrożenie projektu „GG App” dla firm, współfinansowanego ze środków Unii

Europejskiej,

• przeprowadzenie pre-kampanii, a następnie właściwej kampanii crowdfunding-

owej,

• prace związane z zaprojektowaniem nowego UI/UX komunikatora GG,

• pozyskiwanie środków od inwestorów w kolejnych rundach finansowania.

Oczekujemy od Ciebie:

• umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,

• łatwości poruszania się w świecie technologii i praktycznej wiedzy z obszaru IT,

• minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu projektami (najlepiej w branży

IT, ale niekoniecznie),

• wykształcenia wyższego technicznego, ekonomicznego lub biznesowego,

• stałej współpracy z Zarządem pod kątem oczekiwań biznesowych oraz z

deweloperami,

• znakomitej organizacji pracy i zdolności analitycznych,

• znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,

• umiejętności obsługi dowolnego programu do zarządzania projektami.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie 10 000 zł brutto na umowę o pracę (lub 10 000 zł netto przy umowie B2B),

  • dodatek stażowy, bony świąteczne i urodzinowe,

  • na początek 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na 12- miesięcy, a kolejna umowa na czas nieokreślony,

  • interesującą pracę i dużą samodzielność oraz pole do podejmowania bardzo kreatywnych działań,

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy i doświadczenia w szerokim zakresie,

  • pracę w biurze w Koszalinie o wysokim standardzie, dobrej lokalizacji i prywatnym parkingiem,

  • możliwość udziału w szkoleniach,

  • bardzo dobrą, niekorporacyjną atmosferę w pracy,

  • świeże owoce i napoje,

  • strefę relaksu do gry w koszykówkę, ping-ponga, piłkarzyki.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Kim jesteśmy:

Fintecom Sp. z o.o. jest spółką finansowo-technologiczną powstałą w 2010 roku. Prowadzimy biura w Koszalinie i w Warszawie gdzie zatrudniamy ponad 20 osób. Jesteśmy firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. Prowadzimy dwa własne serwisy transakcyjne pod markami England.pl oraz FX City, umożliwiające dokonywanie międzynarodowych przekazów pieniężnych oraz jesteśmy właścicielem komunikatora GG (wcześniej Gadu-Gadu). Spółka Fintecom jest w fazie intensywnego rozwoju, dlatego poszukujemy kandydata na stanowisko Project Manager.