Oferta pracy

Project Manager

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

30

Koźmin (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem dostarczenia projektu i całym cyklem jego życia, przypisywanie zadań, ustalanie priorytetów zadaniom, utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji projektu.

  • Wyjaśnianie zakresu i priorytetów projektu, jak również celi biznesowych.

  • Tworzenie planu projektu i harmonogramu, planowanie zasobów potrzebnych do jego realizacji.

  • Budowanie oferty organizacji w oparciu o nowe produkty i rozwiązania.

  • Komunikacja z Klientami w celu technicznej analizy zapotrzebowania.

  • Badanie rynku w celu pozyskania nowych Klientów i możliwości biznesowych.

  • Monitorowanie kluczowych grup produktowych pod względem ilości sprzedaży, marży, sieci dostaw.

  • Rozwój i aktualizacja istniejącej bazy Klientów.

  • Standaryzacja i optymalizacja procesów sprzedażowych i zakupowych.

  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozpatrywania reklamacji.

  • Sporządzanie i aktualizacja raportów sprzedażowych i Planów Budżetowych.

  • Włącza się również obowiązki pracownika zgodnie z art.100 i 211 Kodeksu Pracy,

  • Raportowanie zgodnie z ustalonym porządkiem oraz zakresem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Biegła/ bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny.

  • Doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane w wentylacyjnej (HVAC), ale stoczniowej.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność negocjacji i efektywnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność zarządzania projektem oraz zespołem.

  • Obsługa programów graficznych 2D CAD (mile widziana znajomość programów modelowania 3D, BIM).

  • Samodzielność.

  • Umiejętność radzenia sobie z realizacją zadań pod presją czasu.

  • Dyspozycyjność - wyjazd służbowe do dostawców, udział w targach, etc.

To oferujemy

  • Umowa o prace w dużej firmie produkcyjnej

  • Wynagrodzenie – podstawa + premia.

  • Możliwość rozwoju.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinasowanie do okularów