Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Agencją performance marketingu – działamy na 20 różnych rynkach, gdzie tworzymy najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

    Czym się zajmujemy?

    Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym: przygotowujemy i wdrażamy strategię komunikacji online.

    Jak funkcjonujemy?

    Działamy na rynku od 8 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół złożony z blisko 50 specjalistów. Na co dzień zajmujemy się łączeniem produkcji, technologii i mediów w spójną całość oraz tworzeniem skutecznych narzędzi sprzedaży online.

    Obecnie poszukujemy Project Managera działu Product Development, chcesz zobaczyć jak u nas jest?
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania dla Ciebie:

    • Prowadzenie projektów we współpracy z innymi działami (Media, CC),
    • Koordynowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań, efektywne planowanie zasobów,
    • Zarządzanie pracą Frontendów, Grafików i Copywriterów,
    • Nadzór nad wdrożeniami (testy stron),
    • Bieżąca aktualizacja dokumentacji projektu,
    • Udział w tworzeniu oraz weryfikacja planów,
    • Monitorowanie budżetu tłumaczeniowego,
    • Bieżące wsparcie zespołu.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu projektów o różnym stopniu złożoności,
    • Znajomość metodyk oraz zagadnień związanych z prowadzeniem projektów,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Wyczucie marketingowe i nastawienie na efekt w postaci sprzedaży,
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność swobodnego wyrażania myśli, umiejętność nieszablonowego myślenia i otwarty umysł,
    • Odpowiedzialność biznesowa.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży health and beauty,
    • Zdolności analityczne.

    Oferujemy:

    • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
    • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie,
    • Codziennie pyszną kawę i owoce.

    Jeśli uważasz, że zarządzanie projektami to coś więcej niż tylko marker i tablica – czyli innymi słowy, znasz się na rzeczy – nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV!

    opis