Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Manager

TARSILVEX GLASS ENGINEERINGO firmie

TARSILVEX GLASS ENGINEERING

Księcia Józefa 152B

Kraków

Firma TARSILVEX GLASS ENGINEERING powstała w roku 1991r., podstawowym zakresem naszej działalności jest przetwórstwo i obrót szkłem budowlanym. Proponujemy szeroki asortyment szkła – szkło elewacyjne o różnorodnych parametrach optyczno-energetycznych jako szkło bazowe oraz wysoko przetworzone produkty. Nasza oferta umożliwia łączenie różnych typów i funkcji szkła tak, aby uzyskać optymalne zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa i estetyki. Oferujemy również samonośne balustrady cało-szklane typu BALARDO do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowych i technicznych
  • przygotowywanie wycen - ofertowanie
  • koordynacja realizacji projektów inwestycyjnych (zamówienia, dostawy, montaż)
  • selekcja i wybór podwykonawców
  • współpraca z podległymi kierownikami, majstrami
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie harmonogramu wykonania i zaawansowania prac i kosztów realizowanych projektów
  • terminowa realizacja zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość branży szklarskiej
  • umiejętność zarządzania realizacją powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office, Auto Cad, itp.)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • dyspozycyjność, przedsiębiorczość, bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na e-mailowy adres naszej firmy wybierając przycisk Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami, jak również informujemy, iż składanie ofert odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną e-mail.

Ogłoszenie archiwalne