Oferta pracy

Project Manager

MEDAPP S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jesteśmy innowacyjną spółką̨ technologiczną, oferującą̨ unikatowe rozwiązania
wspomagające diagnostykę̨ obrazową i usługi telemedyczne nowej generacji.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób gotowych
do podjęcia pracy na stanowisku:

OBOWIĄZKI

  • Prowadzenie projektów Spółki;
  • Zarządzanie całym cyklem projektu od przygotowywania założeń, poprzez realizację, do raportowania wykonania projektów
  • Koordynacja działań komórek organizacyjnych zaangażowanych w projekt – stała komunikacja z właścicielami produktów;
  • Ustalanie, kontrola oraz osiąganie ustalanych wskaźników projektowych;
  • Ustalanie harmonogramów projektów i nadzór nad ich terminową realizacją;
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją projektową, w tym nad specyfikacją techniczną produktów;
  • Optymalizacja kosztów projektów, czasu realizacji i zasobów, w tym budżetu;
  • Dbałość o nieustanne podnoszenie jakości dostarczanych produktów i rozwiązań;
  • Tworzenie standardów i rozwiązań w zarządzaniu projektami w Spółce;
  • Aktywna współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie i marketing, zarządzanie projektami;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami, poparte sukcesami;
  • Znajomość metodyk zarzadzania projektami (np. SCRUM, Agile);
  • Znajomość branży medycznej i około medycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

KORZYŚCI

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanych kwalifikacji;
  • Ambitna i odpowiedzialna praca w innowacyjnej i rozwijającej się firmie w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy;
  • Dostęp do unikalnego know-how oraz uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zgranego zespołu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy