Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Food&Friends MSHG sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

Food&Friends MSHG sp. z o.o. sp. komandytowa

Grodzka 40

Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:
Project Managera

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za istniejące i nowe inwestycje
na Starym Mieście oraz w dzielnicy Kazimierz w Krakowie.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej Firmie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole,

Zadania:

  • Organizacja i kierowanie projektami,
  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną, uwzględniając specyfikę lokalizacji w zabytkowych kamienicach,
  • Nadzór nad realizacją prac,
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów projektu,
  • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę,
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót,
  • Kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami,,
  • Kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy,
  • Przygotowanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji oraz udział w odbiorze końcowym
    i ostatecznym,
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,
  • Sporządzanie dodatkowych comiesięcznych raportów,
  • Udział w negocjacjach ofertowych;

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie minimum 1 rok,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Inicjatywa w działaniu oraz chęć proponowania rozwiązań.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne