Oferta pracy

Project Manager

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Pracując na tym stanowisku, będziesz nadzorować realizację projektów, opracowując przejrzyste wytyczne i zadania oraz ustalając cele, a jednocześnie dbając o motywację pracowników oraz przekazywanie im informacji zwrotnych.

Podlegając Project Management Team Managerowi, będziesz zajmować się utrzymaniem oraz zwiększaniem zadowolenia klientów poprzez spełnianie ich oczekiwań, realizację wszystkich celów oraz doskonałą obsługę na wszystkich etapach projektu.
Project ManagerNumer ref.: PL78111495_E3

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie projektem zgodnie z technicznymi i handlowymi wyznacznikami.
  • Koordynowanie postępów realizacji projektu, planowanie dalszych etapów i eliminowanie ryzyka.
  • Koordynacja wszystkich zaangażowanych osób, odpowiedzialnych za skuteczne dostarczania produktów zgodnie z harmonogramem wydań, przy zachowaniu standardów jakości.
  • Organizowanie oraz prowadzenie regularnych spotkań, wspieranie zespołu podczas definiowania i ustalania priorytetów działań wymaganych do dostarczenia wszystkich założeń projektowych
  • Rozwój komunikacji, koordynacja między interesariuszami w celu przeglądu postępów, decyzji, dokumentacji i zatwierdzeń.
  • Wspieranie Inżyniera Projektu w technicznych zagadnieniach.
  • Rzeczowa i merytoryczna komunikacja z zespołem w celu osiągnięcia pożądanych wyników.
  • Wykazywanie się wysokim poziomem profesjonalizmu w zakresie jakości komunikacji, zwłaszcza w kontaktach z partnerami biznesowymi i dostawcami.
  • Śledzenie i raportowanie wskaźników wyników finansowych oraz budowanie planów budżetowych w celu zarządzania wydatkami.
  • Ocena ryzyka i podjęcie niezbędnych działań łagodzących.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Poczucie odpowiedzialności za przydzielony projekt.
  • Zaawansowana umiejętność zarządzania czasem i elastyczność niezbędna do radzenia sobie z dużym natężeniem obowiązków.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętność planowania.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz zdolność do analizy danych pod kątem wymagań pracy projektowej i wyników.
  • Dobre umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy w wielokulturowym środowisku globalnym.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne