Oferta pracy

Project Manager

Fitech Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Fitech Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz projektami budowy maszyn i linii montażowych i testujących

  • ustalasz z klientem zakres i wymagania projektu

  • planujesz i kontrolujesz projekt pod kątem harmonogramu i budżetu

  • przekazujesz i konsultujesz wymagania projektu z zespołem projektowym

  • komunikujesz się z klientem w zakresie biznesowym oraz podstawowym technicznym

  • aktywnie współpracujesz i koordynujesz działania zespołów projektowych

  • raportujesz postępy i zagrożenia w prowadzonych projektach

  • bierzesz udział w tworzeniu ofert i negocjacjach handlowych

  • organizujesz wizyty klienta w siedzibie Fideltronik oraz odwiedzasz klienta w jego siedzibie

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika, budowa maszyn, zarządzanie produkcją i projektami)

  • posiadasz co najmniej dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • jesteś bardzo dobrze zorganizowany, terminowy i posiadasz potencjał do kierowania projektami

  • znasz metodologie zarządzania projektami (preferowane: poparte certyfikacją)

  • posiadasz podstawową wiedzę elektroniczną – potraktujemy to jako dodatkowy atut

  • znasz dobrze j. angielski – na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

  • znasz dobrze pakiet MS Office (w tym MS Excel)

  • posiadasz dobrze rozwinięte zdolności analityczne

  • jesteś kreatywny i posiadasz inicjatywę w rozwiązywaniu problemów

  • potrafisz budować trwałe, pozytywne relacji z innymi

  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do otoczenia

  • potrafisz współpracować w zespole

  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • pełne wsparcie w zakresie rozwoju na stanowisku pracy

  • stabilną perspektywę zatrudnienia

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy