Oferta pracy

Project Manager

ASTEK Polska

22 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Projekt: Projekt polega na migracji z SAP 6.0 (ECC) modułów Finanse/Księgowość oraz Produkcja do wersji S/4 Hana. Project Manager będzie odpowiedzialny za zapewnienie pomyślnej realizacji programu w odpowiednich obszarach funkcjonalnych, do których będzie przypisany do pracy.

*Mile widziane: doświadczenie we wdrożeniach/migracjach SAP

-współpraca i wsparcie z innymi kierownikami projektów w ramach danego obszaru roboczego oraz z kierownikiem programu w celu osiągnięcia ogólnych celów programu

-zapewnienie identyfikacji, zaangażowania i wkładu ze strony kluczowych partnerów dla przydzielonego obszaru roboczego - zarówno na poziomie operacyjnym, jak i zarządzani

-planowanie, ustalanie priorytetów i ułatwianie spotkań/warsztatów oraz inne wymagane wydarzenia, tak aby osiągały one uzgodnione cele, prowadząc do wymiernego postępu w stosunku do wyników i harmonogramów projektu

-efektywna współpraca z partnerami i członkami zespołu

Nasze wymagania

- doświadczenie poparte projektami w metodyce wdrożenia Waterfall

- min. 5-letnie doświadczenie w pracy nad projektami/programami w domenach ERP w globalnych korporacjach, najlepiej w branżach life sciences/healthcare/med-tech.

- umiejętności organizacyjne, planowania projektów, harmonogramowania i zarządzania ryzykiem oraz udokumentowane doświadczenie w korzystaniu z narzędzi i oprogramowania do zarządzania projektami (np.: Microsoft Project i Project Server/Project Online)

- biegła znajomość programów MS PowerPoint, Excel, Projects, Visio i SharePoint, MS Project

- preferowane są certyfikaty PMP, PgMP, Prince II

-preferowane doświadczenie w SAP, inne platformy klasy enterprise mogą być brane pod uwagę

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

stanowisko Project Manager dla firmy, która jest liderem w świcie technologii medycznych. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania, które wspierają badania medyczne i genomiczne, zwiększają jakość i szybkość diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów.

100% zdalnie

23 000-25 000 netto/miesięcznie + Vat ( stawka dzienna: od 900 do 1200 pln netto/dziennie)

Przewiń do profilu firmy