Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

THE SHOEMAKER sp. z o.o.

10 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zróżnicowanymi kompetencyjnie zespołami (projektant, konstruktor);

  • Formowanie kolekcji asortymentowej marki;

  • Nadzór nad przestrzeganiem i egzekwowanie przyjętych założeń finansowych;

  • Prowadzenie negocjacji, rozwijanie współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji;

  • Przygotowanie i weryfikacja budżetów i harmonogramów ;

  • Odpowiedzialność za budżet, jakość oraz terminowości projektów;

  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doskonale rozwinięte umiejętności negocjacji i budowania relacji;

  • Potrafisz efektywnie zarządzać podległym zespołem;

  • Znakomicie radzisz sobie w zarządzaniu projektami;

  • Świetnie radzisz sobie z koordynacją wielu projektów równocześnie;

  • Doskonale zarządzasz swoim czasem będąc osobą autonomiczną w działaniu;

  • Szybko adaptujesz się do zmian;

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim i narzędziami z pakietu MS Office w codziennej pracy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji;

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku marki, która rusza na podbój europejskich rynków;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • Niesamowitą atmosferę pracy w nietuzinkowym zespole;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i strategii.

O nas

The Shemaker to butikowy startup stworzony z pasji do projektowania i sztuki.

Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą obuwia kategorii premium stworzonych w najwyższych standardach rzemieślniczych.

W związku z rebrandingiem oraz planami ekspansji na rynki zagraniczne poszukujemy ambitnych ludzi, którzy wspólnie stworzą tkankę organizacji pełną nieszablonowego myślenia.

Jeżeli Twoim marzeniem jest praca w kreatywnym teamie - odezwij się już dziś.