Oferta pracy

Project Manager

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów mających wpływ na całą organizację,

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w projekcie,

  • nadzór nad prawidłową realizacją i raportowaniem projektów,

  • dotrzymywanie terminów dostarczenia informacji, dokumentacji, podjęcia decyzji biznesowych przez członków zespołów projektowych,

  • proaktywna współpraca z interesariuszami projektów,

  • nadzór nad kompletnością i aktualizacją wymaganej dokumentacji projektowej,

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi w projektach.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie przy zarządzaniu projektami wdrożeń kompleksowych systemów IT,

  • znajomość narzędzi i metodyk realizacji projektów,

  • umiejętność tworzenia i nadzorowania harmonogramów,

  • dobra znajomość MS Excel lub Google Sheets,

  • umiejętność korzystania z oprogramowania do zarządzania projektami - mile widziana,

  • dobra znajomość procesów biznesowych związanych z księgowością - mile widziana,

  • bardzo dobry poziom koordynacji pracy własnej oraz pracy zespołów projektowych,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, proaktywna postawa.

To oferujemy

  • pracę u lidera rynku w rozwojowej branży,

  • przejrzystą umowę o pracę na cały etat,

  • samodzielne stanowisko zapewniające zdobycie ogromnego doświadczenia,

  • stałe wsparcie zespołu,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach,

  • duże możliwości rozwoju,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wprowadzającym.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • karta MultiSport

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Ze względu na dynamiczny rozwój organizacji poszukujemy do naszych struktur kandydata na stanowisko : Project Manager.

Przewiń do profilu firmy