Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

SOLBEG

umowa o pracę
10 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, udoskonalenie, zatwierdzenie i zarządzanie planami projektu w celu zapewnienia terminowej i zgodnej z budżetem realizacji

  • Budowanie konsensusu między wieloma procesami i liderami obszarów funkcjonalnych w odniesieniu do zakresu projektu i realizacji zadań

  • Prowadzenie rutynowych rozmów statusowych i raportowanie stanu projektu

  • Zarządzanie i prowadzenie spotkań zespołu projektowego

  • Zapewnienie terminowej i zwięzłej komunikacji z kierownictwem biznesowym i technicznym w odniesieniu do statusu projektu i kwestii oczekujących, analiza procesów i wydawanie zaleceń w celu optymalizacji zasobów i realizacji projektu

  • Utrzymywanie relacji z interesariuszami w celu zapewnienia spełnienia oczekiwań projektowych

  • Identyfikowanie wąskich gardeł i proaktywne komunikowanie problemów i dążenie do ich rozwiązywania

  • Określenie ryzyka dla projektu i kontrola wszystkich zaangażowanych w celu złagodzenia problemów

  • Uczestnictwo w określaniu kosztów projektu, alokacji zasobów, zmian w harmonogramie projektu i identyfikacji problemów oraz współdziałanie z personelem IT i biznesowym

Nasze wymagania

  • Ogólnie 5+ lat doświadczenia w IT, z czego 2+ lata w zarządzaniu projektami

  • Zrozumienie następujących elementów: Programowanie obiektowe (OOP), znajomość Web API, znajomość BD

  • Silne umiejętności przywódcze, projektowe i budowania zespołu, w tym zdolność do kierowania zespołami i prowadzenia projektów i inicjatyw w wielu działach

  • Silne krytyczne myślenie i umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z tworzeniem oprogramowania

  • Doświadczenie w zarządzaniu czasem i umiejętność dostosowania się do zmieniających się priorytetów

  • Niezależność, samodzielność, wysoka orientacja na klienta i zdolność do pracy pod minimalnym nadzorem

  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne, w tym praca w zespole, rozwój negocjacje

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie, piśmie (poziom C1)

  • Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Karty MultiSport i Lux Med

  • Wsparcie psychologiczne

  • Kursy językowe

  • Wsparcie mentorskie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Dzielenie się wiedzą

  • Kawa, herbata, owoce i słodycze w biurze

  • Rodzinne, integracyjne i charytatywne eventy

O nas

Solbeg to międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem oprogramowania i doradztwem, posiadająca 9 oddziałów w 7 krajach na całym świecie i zatrudniająca ponad 1000 ekspertów. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom, w wielu obszarach działalności, poprawić ich wyniki i wyprzedzić konkurencję.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!