Project Manager

Pekao Direct

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów ( przygotowywanie harmonogramów, dokumentacji projektowej)

  • Współpracę z partnerami Banku Pekao S.A i komórkami biznesowymi Spółki

  • Analizę danych, przygotowywanie zestawień i rekomendacji wpływających na poprawę efektywności działania Spółki

  • Wdrażanie działań optymalizacyjnych, celem poprawy efektywności sprzedażowej Spółki

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excel

  • Doświadczenie w pracy projektowej

  • Min. wymagane wykształcenie średnie

  • Niekaralność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość Power Query

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości na każdym etapie współpracy

  • Wsparcie przełożonego od pierwszego dnia pracy

  • Benefity: opieka medyczna PZU, dodatkowe ubezpieczenie, karta MultiSport

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym ( praca stacjonarna + praca zdalna)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Karta Multisport

Infolinia Pekao uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

U nas każdy klient uzyska fachowe wsparcie i otrzyma odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jeżeli lubisz rozmawiać i pomagać innym, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy