Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AlleKurier sp. z o.o.

Firma AlleKurier sp. z o.o. właściciel serwisu allekurier.pl oraz statkiem.pl pośredniczy w organizacji transportu kurierskiego oraz morskiego. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi rzecz dziesiątek tysięcy klientów, których pozyskujemy przez Internet. Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszego serwisu internetowego. Nasz zespół liczy około 20 osób.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie i planowanie zadań oraz nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z działem IT oraz marketingu
  • Projektowanie nowych rozwiązań funkcjonalnych w serwisie
  • Raportowanie wyników z realizacji podejmowanych działań

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów IT
  • Umiejętność organizowania pracy sobie oraz innym
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wymagań dla programistów
  • Znajomość zagadnień UX/UI oraz marketingu internetowego
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji projektu z sektora e-commerce i logistyki
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość realnego wpływu na sposób działania aplikacji

W ciągu najbliższych miesięcy przenosimy się do nowego biura przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Balickej/Bronowickiej.

Zapraszamy do aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się