Oferta pracy

Project Manager

WOO Agency Sp. z o.o.O firmie

WOO Agency Sp. z o.o.

Konstantego Brandla 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja zadań projektowych,

  • Zarządzanie projektem – budowa harmonogramu projektu, pozyskiwanie zespołu projektowego, delegowanie zadań, kontrola ich terminowego wykonania,

  • Kontakt z klientem w celu omawiania postępów projektu,

  • Budowanie raportów z realizacji poszczególnych działań projektowych,

  • Opracowywanie prezentacji multimedialnych,

  • Rozliczanie kosztów projektów,

  • Zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie,

  • Pozyskiwanie i zlecanie pracy podwykonawcom,

  • Udzielanie konstruktywnego feedbacku i budowanie briefu,

  • Copywriting, redagowanie artykułów, przygotowywanie postów do publikacji,

  • Współpraca z agencjami, Klientami,

  • Współpraca z działem graficznym,

  • Dbanie o spójność wizualną wszystkich materiałów wychodzących na zewnątrz,

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w realizacji kompleksowych projektów marketingowych lub IT,

  • Doświadczenia w opracowywaniu strategii marketingowych i ich realizacji, we współpracy z agencjami lub klientami wewnętrznymi łącząc strategie PR – marketing – sprzedaż - HR,

  • Samodzielności w działaniu,

  • Znajomości języka angielskiego min. B1,

  • Umiejętności obsługi pakietu Office (Word, PowerPoint, Microsoft Excel) – poziom min. Średniozaawansowany,

  • Wysoko rozwiniętych kompetencji organizacji czasu pracy,

  • Wyczucia i zmysłu estetycznego,

  • Zainteresowania najnowszymi trendami z dziedziny marketingu oraz nowinkami technologicznymi,

  • Pomysłowości i zaangażowania w realizowane projekty,

  • Punktualności i odpowiedzialności przy realizacji projektów,

  • Jeśli nie spełniasz, któregoś z powyższych wymagań ale jesteś pewny, że dasz sobie radę, wyślij CV!

To oferujemy

  • Stacjonarne stanowisko pracy w naszym biurze w Krakowie – możliwość pracy zdalnej,

  • Realne wsparcie i opiekę merytoryczną,

  • Elastyczność godzin pracy,

  • Pracę dla dużych Klientów. Marki jakie obsługujemy to, m.in. Heineken, EPAM, Grupa Żywiec, Distribev Orbico, Volkswagen, CREATON, KGHM, Pringles.

Jesteśmy WOO Agency! Butikowa agencja marketingowa wspierająca naszych klientów w budowaniu skutecznych strategii marketingowych z wykorzystaniem innowacyjnych produktów IT. Współpracujemy z największymi markami w Polsce. W naszej pracy łączymy wiedzę biznesową z obszarów komunikacja, PR, marketing, sprzedaż, HR i event spójne działania mające na celu osiągnięcie założonego celu biznesowego.

Tworzymy zgrany zespół, w którym wzajemnie szanujemy się i pomagamy.

Jesteśmy organizacją otwartą, która cały czas się rozwija i poszukuje nowych, lepszych rozwiązań. Nie ograniczamy się do sprawdzonych schematów, cały czas je doskonalimy i zmieniamy by osiągnąć nowe, innowacyjne możliwości. Jesteśmy partnerem w biznesie naszych Klientów i pomagamy im odnieść sukces. Ze względu na szybko rozwijającą się gałąź naszej firmy IT, poszukujemy Project Managera do kierowania i prowadzenia projektów długoterminowych.

Przewiń do profilu firmy

Pytania prosimy kierować bezpośrednio na adres mailowy [email protected]

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy