Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Dronn.com Sp. z o.o.O firmie

  • Krakusa 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Dronn.com Sp. z o.o.

Krakusa 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • efektywna komunikacja z klientem w celu sprawnej realizacji procesu wdrożenia [#timing]

  • współpraca z działem sprzedaży nastawiona na realizację wspólnej strategii [#koherentność]

  • współrealizacja i koordynacja procesu wdrożenia i odpowiedzialność za efekty [#jakość]

  • koordynacja prac w obszarze IT, AI, operacyjnym z innymi działami [#sprawność]

  • budowanie relacji z klientami i identyfikacja szans oraz zagrożeń [#sprzedaż]

  • proaktywne tworzenie pomysłów na roadmapę produktu [#rozwój]

  • kreacja dialogów negocjacyjnych [#kreatywność]

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z obszaru IT, contact center

  • bardzo wysoki poziom samoorganizacji

  • zdolności i doświadczenie analityczne

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy zdalnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • doświadczenie w realizacji procesów windykacyjnych

  • doświadczenie w procesowaniu problemów związanych z compliance i security

To oferujemy

  • pracę przy topowych technologiach (Convesational AI, Automation, ML&Data, biometrics)

  • swobodne, mało uregulowane środowisko pracy z zaangażowanymi ludźmi

  • dużą niezależność i wpływ na otoczenie

  • pracę na bardzo młodym rynku, który będzie podlegał nieustannym zmianom i realny wpływ na ich kierunek

Pomóż nam zrewolucjonizować świat kontaktu z klientami! Budujemy i wdrażamy zautomatyzowane kampanie z wykorzystaniem botów konwersacyjnych dla największych polskich firm. Jeśli pasjonuje Cię technologia, lubisz szybkie tempo i jesteś ambitną osobą - zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy