Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

RAWICOM

  • Łabiszyn

    Łabiszyn, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kontrola nad prowadzonymi budowami

  • kontrola ekip monterskich

  • ustalanie harmonogramów robót

  • czuwanie nad postępem budów

  • kontakt z Klientem polskim i zagranicznym

  • kontakt z Kierownikami ekip

  • inne zadania biurowo – administracyjne

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy biurowej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość Word i Excel

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność zarządzania ekipami w terenie

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zmieniających się okoliczności

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpraca w oparciu o własną działalność

  • telefon służbowy bez limitu połączeń

  • laptop

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • premie za wyniki

  • ubezpieczenie grupowe

RAWICOM

Firma Rawicom S.A. to firma z ponad 15 letnią tradycją. Nasze dwa główne obszary Firma RAWICOM S.A. to firma z ponad 15 letnią tradycją. Nasze 2 główne obszary działalności to: - budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i zagranicą - dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych. Zatrudnimy na stanowisko Project manager

Przewiń do profilu firmy

Jesteś ambitna/y, chcesz efektywnie pracować i zarabiać? Znajdziesz u nas miejsce dla siebie na długie lata.