Oferta pracy

Project Manager

ASTOR Sp. z o.o.O firmie

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w wypracowywaniu koncepcji budowy zrobotyzowanych systemów produkcyjnych

  • Weryfikacja realności wykonania projektu

  • Opracowywanie planu realizacji projektu

  • Wsparcie przy tworzeniu specyfikacji technicznej w projekcie

  • Uzgodnienia techniczne z klientem

  • Budowanie zespołu realizacyjnego

  • Koordynacja projektów realizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, robotyka, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne

  • Wiedza z zakresu automatyzacji, sterowania i robotyki pozwalającą na ocenę sposobu działania systemu produkcyjnego i poziomu jego złożoności

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie zautomatyzowanych linii produkcyjnych lub stanowisk zrobotyzowanych

  • Znajomość zagadnień z zakresu efektywności optymalizacji produkcji oraz wiedza z zakresu konstrukcji maszyn, które będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dostęp do nowoczesnych technologii czołowych producentów rozwiązań z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach,

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Szeroki program benefitów ( m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

ASTOR Sp. z o.o.

ASTOR od ponad 30 lat z pasją unowocześnia przemysł dostarczając najnowsze technologie z zakresu automatyzacji produkcji, robotyzacji procesów oraz systemów IT do zarządzania i nadzoru produkcji.

Ciągle się rozwijamy, dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko: PROJECT MANAGER - przygotowanie i prowadzenie projektów z zakresu zrobotyzowanych systemów produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

JEŻELI SPEŁNIASZ WYMAGANIA, LUBISZ WYZWANIA I DYNAMICZNE ŚRODOWISKO PRACY A WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI I NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI MOTYWUJE CIĘ DO ROZWOJU I OSIĄGANIA CELÓW, TO ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W REKRUTACJI