Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

LPT Group Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańska 126/128, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPT Group Sp. z o.o.

Gdańska 126/128

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa realizacji bieżących projektów edukacyjnych w formule online, eventów hybrydowych oraz stacjonarnych,

  • współpraca z Key Opinion Leader’ami oraz wykładowcami – m.in.: briefowanie, odbieranie materiałów, umawianie nagrań i udział w testach połączeń, sprawy administracyjne – przygotowywanie umów oraz rozliczenia prelegentów,

  • tworzenie harmonogramów prac dla projektów edukacyjnych,

  • publikacja materiałów edukacyjnych i praca z systemami zarządzania treścią (CMS),

  • realizacja powierzonych zadań, w tym współpraca z wewnętrznym działem graficznym i programistycznym, a także dostawcami zewnętrznymi – studia multimedialne,

  • prowadzenie biura organizacyjnego konferencji oraz komunikacji z uczestnikami,

  • współpraca przy promocji realizowanych projektów z osobą odpowiedzialną za marketing,

  • współpraca z działem sprzedaży, a także klientem korporacyjnym – client service,

  • utrzymywanie i rozwijanie długofalowych oraz partnerskich relacji z klientami oraz środowiskiem lekarskim, udział w spotkaniach z Project Managerami po stronie firm,

  • badanie i analizowanie potrzeb edukacyjnych lekarzy,

  • rozwijanie oraz testowanie funkcjonalności CMS oraz nowych rozwiązań edukacyjnych.

  • bieżące planowanie i raportowanie postępu prac w systemie oraz udział w cyklicznych spotkaniach projektowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie agencyjne na podobnym stanowisku 3 –5 lat,

  • znajomość rynku medycznego i umiejętność jego eksplorowania,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz skrupulatność,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami,

  • umiejętność pracy w zespole, terminowość,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,

  • poczucie humoru, komunikatywność, determinacja, dojrzałość emocjonalna, odpowiedzialność, samoświadomość,

  • pogodne nastawienie i umiejętność wyciągania wniosków z wymagających realizacji,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • onboarding, podczas którego poznasz cały Zespół i spojrzysz na nasze cele z szerszej perspektywy – wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli Ci lepiej zrozumieć naszą kulturę organizacyjną,

  • możliwość szybkiego rozwoju i dostęp do szkoleń,

  • wsparcie doświadczonego Zespołu,

  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • pracę w młodym Zespole, który wie, że poza obowiązkami w życiu chodzi o coś więcej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie szkoleniowym.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • gry wideo w pracy

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, która za swój największy atut uważa skrupulatność i zaangażowanie w powierzoną pracę, z łatwością diagnozujesz otaczającą Cię rzeczywistość oraz posiadasz umiejętność zarządzania priorytetami, to szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy zespołem, który poza życiem zawodowym posiada pasje, którym się oddaje. Pozostajemy wierni naszym zasadom i wspieramy się w dążeniu do wspólnych celów. Razem tworzymy agencję LPT GROUP, w której zajmujemy się organizacją szkoleń dla lekarzy szytych na miarę czasów.

Praca z nami to szansa na udział w projektach, które rozwiną Twoją kreatywność i pozwolą otworzyć Ci się na nowe kontakty oraz rozwiązania. To także możliwość współpracy z największymi koncernami farmaceutycznymi na świecie i Polskimi Towarzystwami Lekarskimi. Zyskujesz również dostęp do wiedzy o nowoczesnych technologiach szkoleń.

Organizujemy konferencje stacjonarne, w formule hybrydowej, a także online. Nasz najnowszy projekt to pierwsza polska platforma konferencji zdalnych dostępnych na żywo oraz na życzenie – Net4Doctor.online, gdzie skupiamy specjalistów kilkunastu specjalizacji medycznych. Tworzymy także programy edukacyjne, z którymi możesz zapoznać się na platformie Net4Doctor.pl.

Przewiń do profilu firmy