Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Digone - agencja interaktywna

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i dbanie o jak najlepsze, długofalowe relacje z klientami;

  • koordynowanie projektów Partnerów Digone;

  • tworzenie kampanii mailingowych z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi;

  • ścisła współpraca z grafikami oraz specjalistami z innych działów;

  • przygotowywanie okresowych raportów z realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • doskonałej znajomości tematyki digital marketingu;

  • samodzielności działania i podejmowania decyzji;

  • dobrej organizacji czasu pracy;

  • komunikatywności.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Google (w tym Analytics, Search Console, Google Ads),

  • znajomość WordPressa.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • system wynagrodzeń oparty o podstawę i premię za realizacje wyznaczonych celów;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • ciekawe projekty;

  • szkolenia;

  • pracę w super zespole :)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie karty MultiSport

Digone tworzą ludzie z pasją i wyobraźnią!

Codziennie planujemy działania dla naszych Partnerów, kreujemy niezliczoną ilość pomysłów na minutę, a najlepsze z nich wdrażamy w życie. Dla nas szklanka jest zawsze do połowy pełna.

Masz „memiczne” poczucie humoru? Patrzysz na świat przez różowe okulary? Takie pojęcia jak deadline, KPI, ROAS, ROI nie są Ci straszne? Zostaw CV i poznajmy się lepiej!

Przewiń do profilu firmy