Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Holo Agency

  • Piotrkowska 68, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Holo Agency

Piotrkowska 68

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i podział pracy w dziale produkcji pomiędzy osobami z zespołu w porozumieniu ze specjalistami z działu,

  • Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu produkcji materiałów POS,

  • Kontrola i bieżąca korekta pracy zespołu produkcji, monitoring harmonogramów oraz postępu zaplanowanych działań,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych i utrzymanie płynności pracy,

  • Monitorowanie czasu przeznaczonego na realizacje zadań produkcji,

  • Wewnętrzne raportowanie i ewaluacja zrealizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Manager / Traffic Manager,

  • Doskonałej organizacja czasu własnego, planowania pracy zespołu i ustalania priorytetów,

  • Umiejętności prowadzenia wielu projektów jednocześnie,

  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu,

  • Wyjątkowej dbałości o szczegóły, dokładności i dociekliwości,

  • Zadaniowego podejścia do rozwiązywania problemów i trudności,

  • Cierpliwości i umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole zawodowców,

  • Projekty dla globalnych marek na rynki Europy,

  • Zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość rozwoju w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,

  • Doskonałą atmosferę pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy niezależną agencją marketingową, która działa na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w event marketingu, produkcji materiałów POS na rynek Polski i EEC, projektowaniu graficznym oraz digitalu, posiadamy własne studio 3D. W agencji pracuje ponad 40 specjalistów, którzy szczególny nacisk kładą na innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych usług. Rozwijamy się w kierunku agencji full-service, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla obecnych i przyszłych Klientów. W portfolio mamy projekty

o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Bacardi-Martini, Brown-Forman, DOZ S.A., Panattoni Europe, Coca-Cola, Amica SA, TCL, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska etc.

Jeżeli pragniesz rozwijać się przy projektach światowych marek, do tego nie boisz się wyzwań, dynamicznej pracy, to dołącz do naszego zespołu.

Nasz Team

Zbudowaliśmy silny zespół specjalistów z obszaru konceptów strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka…