Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

HSV Polska Sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Laskowicka 12

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowych projektów,

  • odpowiedzialność za przygotowanie i zarządzanie planami projektów, które są opracowane zgodnie ze standardami firmy i zgodnie z ustaloną skalą czasową

  • prowadzenie projektów w oparciu o procedury IATF oraz ISO 9001 między innymi dla światowych liderów branży automotive

  • bieżący kontakt z klientem w celu akceptacji rozwiązań oraz zmian

  • praca w zespole projektowym

  • monitorowanie postępów i raportowanie kluczowych KPI

  • przygotowywanie analiz, raportów, ofert, prezentacji itp.

  • wykonywanie dokumentacji projektowej, jej przepływ i archiwizacja

  • monitorowanie płatności klientów oraz ich ubezpieczenia, pomoc w egzekwowaniu należności

  • udział w audytach klientów, audytach systemowych i przeglądach odbywających się w fabrykach HSV

Nasze wymagania

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • doświadczenie w branży automotive/tworzyw sztucznych mile widziane,

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne mile widziane

  • doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów

  • umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej

  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • możliwość udziału w nowatorskich, międzynarodowych projektach realnie wpływających na bezpieczeństwo kierowców i innych użytkowników dróg;

  • rozwój: liczne szkolenia branżowe ułatwiające doskonalenie rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy hybrydowej

  • atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

w HSV Polska Sp. z o.o. wytwarzamy produkty formowane np. z airpop® engineered air (EPS), EPP oraz w wielu innych wariantach technicznych. Naszymi klientami są zarówno czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji i urządzeń, jak również wiele małych i średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu – nasz świat kręci się wokół nich!

Przewiń do profilu firmy