Project Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź lub zdalnie

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

ZADANIA:

  • Zarządzanie międzynarodowymi programami i wybranymi projektami o wysokim stopniu złożoności
  • Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie ich realizacji
  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie
  • Współpraca z Klientem, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji Klienta
  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dużej organizacji, w zarządzaniu projektami z obszaru IT
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zmianą
  • Udokumentowana znajomość min. jednej z metodologii prowadzenia projektów – PMP/PMI, Prince2 lub SCRUM
  • Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku pracy
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
  • Otwartość, elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji
  • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych (10%)

OFERUJEMY:

  • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
  • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biura blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
  • Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
  • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, telefon służbowy lub dofinansowanie prywatnego, zwrot kosztów zdanych certyfikatów

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się