Oferta pracy

Project Manager

Antal Engineering & Operations

  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project ManagerNumer ref.: /169/06/2021/WW

Obowiązki:

  • Zgodność z systemami zarządzania firmy (np. projektowymi, jakościowymi, środowiskowymi, BHP).
  • Bądź na bieżąco z systemami zarządzania firmą
  • Zgodność z najnowszymi międzynarodowymi przepisami, regulacjami i standardami.
  • Bądź świadomy zasad i norm inżynieryjnych i odpowiednio je wdrażaj.
  • Działaj zgodnie z etyką biznesu
  • Definiowanie, organizowanie, planowanie, wdrażanie i finalizowanie zdefiniowanych projektów międzynarodowych zgodnie ze zdefiniowanymi procesami biznesowymi.
  • Skonfiguruj strukturę projektu, korzystając z naszych standardowych dokumentów i procesów projektowych
  • Planowanie, nadzór i kontrola zasobów wewnętrznych i zewnętrznych podczas projektów.
  • Ścisła kontrola, aby zapewnić zgodność zasobów z harmonogramem i zapotrzebowaniem projektu.
  • Ścisła współpraca z innymi funkcjami, takimi jak innowacje, prawo, zakupy, finanse, jakość itp.
  • Dobra komunikacja ze wszystkimi interesariuszami podczas projektu.
  • Standaryzacja i harmonizacja procesów produkcyjnych i sprzętu.
  • Proaktywnie przeglądaj i wdrażaj najlepsze praktyki i najlepsze w swojej klasie procesy produkcyjne
  • Utrzymuj i poszerzaj kontakty z dostawcami oraz obserwuj odpowiedni rynek nowych technologii i urządzeń.
  • Oceń dostawców pod kątem ich wydajności
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych i urządzeń zgodnie ze zdefiniowanymi procesami biznesowymi.
  • Generuj i wdrażaj środki w celu ulepszenia naszego sprzętu i procesów.
  • Wspieraj ćwiczenia benchmarkingowe, zbierając i analizując dane oraz opracowując programy doskonalenia.
  • Oceń i zweryfikuj dane. Po przeanalizowaniu danych opracuj pomysły na usprawnienie sprzętu lub procesu.
  • Odpowiedzialny za wsparcie produkcji zgodnie ze zdefiniowanymi procesami biznesowymi.
  • Na życzenie zakładu, udziel wsparcia w ocenie, usprawnij proces produkcji
  • Główne obszary odpowiedzialności to Project Management projektów inżynierskich.
  • Zarządzaj projektem przez wszystkie fazy i etapy. Zarządzaj budżetem, harmonogramem i zakresem oraz potrzebnymi zasobami projektowymi.

Wymagania:

  • Dyplom z inżynierii mechanicznej/elektrycznej lub wykształcenie równoważne
  • Płynny angielski.
  • MS Office, CAD, SAP
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze odpowiedzialności.
  • Międzynarodowe doświadczenie projektowe
  • Myślenie analityczne
  • Zdolność organizacyjna
  • Pracowitość
  • Sumienna i wysoka motywacja

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakietu świadczeń
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne