Oferta pracy

Project Manager

HRK S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych rozwiązań intralogistycznych, lidera w swojej kategorii.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami wdrożeniowymi na terenie całej Polski - od etapu handlowego i budowania relacji z klientami po etap uruchomienia rozwiązań w obszarze automatyki.

  • Zarządzanie zespołem projektowym (Handlowcy, Inżynierowie Aplikacyjni, Serwisanci).

  • Wdrożenie, utrzymanie i wsparcie procesów w zakresie automatyki w dziale serwisu (analizy ryzyka, wdrożenie modelu biznesowego, ustalanie cennika).

  • Wsparcie i rozwój zespołu w zmiennym środowisku biznesowym.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacji w funkcjonowaniu działu serwisu.

  • Bliska współpraca z zagraniczną centralą.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne).

  • Znajomość rozwiązań z zakresu automatyki w branży logistyki wewnętrznej.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym także zespołem projektowym.

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą.

  • Wysokie umiejętności przywódcze.

  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji.

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe).

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.

  • Karta Multisport.

  • Dofinansowanie do posiłków i szkoleń.

  • Bonus roczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • bony żywieniowe

HRK S.A.

Zespół HRK Engineering & Manufacturing realizuje projekty rekrutacyjne w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej. Dzięki temu naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy