Oferta pracy

Project Manager – logistyka / transport - branża automotive

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Belgia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dedykowanego projektu,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji,

  • uczestniczenie w spotkaniach z obszarami współpracującymi,

  • monitorowanie statusu działań,

  • wdrażanie działań naprawczych, analiza przyczyn źródłowych,

  • sporządzanie raportów,

  • monitorowanie list działań i braków,

  • tworzenie/adaptacja opisów procesów (obecnych i przyszłych),

  • współpraca z działem zakupów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektem w działach logistyki lub transportu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe techniczne.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnymi wynagrodzeniem,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • telefon komórkowy, komputer przenośny,

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.