Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Martifer Renewables Spółka AkcyjnaO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Martifer Renewables S.A. jest częścią portugalskiej grupy Martifer na kilku kontynentach. Martifer w Polsce koncentruje się na energii odnawialnej (wiatr i PV) w fazie rozwoju, budowy i eksploatacji.

Poszukujemy Project managera z branży OZE, który będzie wykonywał swoje obowiązki na terytorium podkarpacia i lubelszczyzny.

Siedziba firmy: Kraków.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami OZE;
  • Koordynacja dokumentacji projektowej oraz dotyczącej zgód administracyjnych;
  • Przygotowywanie harmonogramu oraz budżetu realizacji projektu
  • Opracowanie i nadzór nad budżetem na każdym etapie projektu;
  • Optymalizacja kosztów, czasu i zasobów w projekcie;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy;
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura i urbanistyka, inżynieria środowiska, elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka);
  • Uprawnienia budowlane;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office oraz Autocad;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, zarządzania czasem, proaktywność w działaniu;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (praca na pełny etat) w renomowanej firmie z sektora energetyki odnawialnej w Polsce;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Profesjonalny, energiczny zespół;
  • Samochód służbowy;
  • Zespół pakietów świadczeń pracowniczych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne