Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundusz Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o.

    Fundusz Stabilnego Rozwoju obecny jest na rynku inwestycyjnym nieprzerwanie od 2001 roku. Realizując inwestycje zarówno w obszarze sektora nieruchomości jak i produkcji gier komputerowych, tworzymy zróżnicowane i kompleksowe produkty inwestycyjne dla wymagającego grona klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się aktualnie inwestycje deweloperskie w miejscowościach uzdrowiskowych, a także udziały w spółkach z rynku gier komputerowych. Ze względu na dynamikę rozwoju naszej firmy, a także reorganizajcą portfela nieruchomości inestycyjnych, w grupie kapitałowej

    www.fsr.com.pl www.apartamentynadsolina.pl  www.silverresorts.pl

    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • kierowanie procedurą sprzedaży apartamentów inwestycyjnych w uzdrowiskach
    • realizacja kampanii marketingowej w tym współpraca z mediami
    • rozliczanie pośredników sprzedaży oraz współpracujące agencje nieruchomości
    • bieżąca współpraca z Inwestorem Zastępczym i Generalnym Wykonawcą i Operatorem
    • utrzymywanie odpowiedniej relacji z klientami i inwestorami

    Wymagania:

    • predyspozycje i umiejętności z zakresu Marketingu i Sprzedaży
    • doświadczenie w branży nieruchomości, inwestycji detalicznych
    • samodzielność i odpowiedzialność oraz niebanalna kreatywność
    • przebojowość i wysoka komunikatywność
    • dyspozycyjność w tym gotowość do sporadycznych wyjazdów

    Oferujemy:

    • samodzielne i elastyczne stanowisko Managera podległe Zarządowi
    • pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie inwestycyjnej wśród profesjonalistów
    • możliwość kreowania i realizacji własnych koncepcji i pomysłów na perspektywicznym rynku apartamentów inwestycyjnych w uzdrowiskach
    • wysokie wynagrodzenie wynikające z części podstawowej oraz prowizji z bieżącej sprzedaży
    • wysokiej klasy samochód służbowy oraz inne niezbędne dodatki
    • możliwość awansu w strukturach grupy kapitałowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FSR z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FSR z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 24/26a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.