Oferta pracy

Project Manager

CBRTI Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad powstawaniem nowoczesnej platformy sprzętowo/programistycznej w zakresie nawigacji wewnątrz w budynku dedykowanej dla placówek medycznych oraz pokrewnych
  • Koordynowanie wszelkich spraw związanych z projektem w tym kontaktów z programistami, sprzedażą oraz marketingiem
  • Aktywny udział w działaniach handlowych oraz nadzór nad pierwszymi wdrożeniami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub ekonomiczne
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem projektami lub sprzedażą dedykowanych rozwiązania informatycznych
  • Umiejętności organizacyjne – zdolność jednoczesnego koordynowania wielu zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Przedsiębiorczość, inicjatywa, zdolność do myślenia „out of the box”

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnego produktu oraz współbudowania nowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie mocno powiązane z wynikami sprzedażowymi rozwiązania
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy