Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Britenet Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i kierowanie realizacją dużych projektów informatycznych

  • Zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu

  • Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego

  • Monitorowanie i kontrola prac projektowych

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym

  • Zarządzanie zmianami do planu bazowego projektu

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Nadzorowanie prac kilkuosobowego zespołu projektowego oraz pośrednio – kilkudziesięcioosobowego zespołu dostawcy

  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości

  • Cykliczne raportowanie statusu prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego)

  • Zarządzanie co najmniej 2 projektami o budżecie ponad 1 mln PLN, potwierdzone kontaktem referencyjnym dla każdego z nich

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (potwierdzona certyfikatem np. PRINCE2, PMP, Agile)

  • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych

  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych

  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

  • Umiejętności przywódcze oraz budowania efektywnego zespołu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym

  • Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty

  • Umiejętności komunikacyjne i gotowość do wystąpień publicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 900 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy