Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

SKRIVANEK Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa dotychczasowych klientów, w tym również klientów zagranicznych: kontakt z klientami głównie poprzez e-mail (również w języku angielskim), koordynacja realizacji zamówień oraz rozliczeń;

  • dbałość o najwyższą jakość usług;

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • współpraca nad rozwojem platformy;

  • ścisła współpraca z Product Managerem.

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne komunikowanie się (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem);

  • umiejętności pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy;

  • umiejętności szybkiego uczenia się, zwłaszcza w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT;

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;

  • umiejętności obsługi programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie;

  • wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności, osiągnięć i zaangażowania;

  • benefity (pakiety Lux Med i Multisport po okresie próbnym, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach);

  • możliwość udziału w imprezach integracyjnych, spotkaniach firmowych oraz konkursach dla pracowników;

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze (Lublin).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Skrivanek sp. z o.o. jest jedną z największych agencji w Europie świadczących usługi językowe, z ponad 25-letnim doświadczeniem na międzynarodowych rynkach. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, chcącej dołączyć do zespołu zajmującego się autorską platformą wykorzystywaną do weryfikacji znajomości języka obcego (Focus Audit Tool – https://focusaudits.eu)

Przewiń do profilu firmy