Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Hauraton Polska Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwój marki poprzez realizację celów sprzedażowych oraz doradztwo techniczne

  • profesjonalna obsługa inwestycji infrastrukturalnych

  • nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami

  • współtworzenie strategii biznesowej dla klientów i partnerów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży inżynieryjno-technicznej

  • znajomość rynku inwestycyjnego regionu Lubelszczyzny i Płd. Mazowsza

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe

  • orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji

  • inicjatywa i nastawienie na realizację zadań

  • determinacja oraz konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie – brak monotonii

  • szkolenia i opcje rozwoju

  • bardzo dobre warunki pracy

  • samodzielne stanowisko i zaufanie do Twoich decyzji

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań i osiągania celów sprzedażowych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • naukę języka angielskiego

W firmie HAURATON wierzymy w świadome zarządzanie wodą deszczową. Naszym celem jest wspomaganie naturalnego obiegu wody i ochrona niezbędnych do życia zasobów. Na pierwszym miejscu stawiamy na kompetencje, które pozwalają na bycie liderem innowacji w branży.

Nasze wartości to: wzajemne zaufanie, odpowiedzialność, zaangażowanie i swoboda podejmowania decyzji, dążenie do sukcesu.

Jeżeli chcesz rozwijać się z nami, pasjonuje Cię sprzedaż oparta na wiedzy technicznej, jesteś ambitny i pełen entuzjazmu, a ponadto posiadasz rozwinięte zdolności interpersonalne - to właśnie Ciebie poszukujemy i zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane:

Jeżeli chcesz do nas dołączyć - złóż swoje CV - przycisk Aplikuj