Project Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie zamocowań, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Project Manager (SAP Business One, E-Commerce)

Obowiązki:

  • Praca przy wdrożeniu systemu E-Commerce współpracującego z systemem SAP Business One
  • Tworzenie dokumentacji projektu, w tym m.in. harmonogramu i kosztorysu oraz rozliczanie projektu
  • Koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach zgodnie z wewnętrznymi procedurami, m.in. koordynowanie pracy członków zespołu projektowego oraz dostawców w projekcie
  • Ścisła współpraca z zespołem IT i sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu projektami– warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość systemu SAP Business One – warunek konieczny
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów E-commerce
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Gotowość do podróży służbowych (około 30% czasu pracy)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne połączone ze zmysłem analitycznym
  • Wielozadaniowość, zaangażowanie, nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B)
  • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym premie) i świadczenia pozapłacowe
  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Miejsce pracy zlokalizowane we Wrocławiu + możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy