Project Manager

LEKCJE ONLINE sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ważna jeszcze 2 miesiące
    do: 30 sie 2020
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lekcje Online Sp. z o.o. to nowoczesna platforma edukacyjna, która oferuje klientom możliwość uczenia się języków obcych, przedmiotów szkolnych czy zakupu cyfrowych materiałów edukacyjnych za pomoca Internetu.

Opis stanowiska:

  • Godziny pracy: elastyczne, do ustalenia (dla osób pracujących zdalnie)
  • Miejsce pracy: 59-300 Lubin; lub Home Office
  • Forma zatrudnienia: Umowa na okres próbny (zawierana na 3 miesiące), następnie umowa na czas nieokreślony, z możliwością zatrudnienia na umowę o prace na pełen etat

Obowiązki:

Zarządzanie nowym projektem związanym z rozbudową naszej platformy szkoleniowej Lekcje Online, w tym:

  • kontakt z lektorami (ustalanie harmonogramu pracy lektorów, zastępstw)
  • kontakt z klientem (szukanie nowego klienta firmowego, osoby indywidualne, )
  • dbanie o ciągłość działania systemów (koordynacja platformy z dostępem do klientów i lektorów)
  • pilnowanie płatności (sprawdzanie zaległości, w takim wypadku wysyłanie przypomnień z płatnościami)
  • dbanie o wizerunek firmy (kontakt z agencjami marketingowymi, designerskimi i innymi)
  • koordynacja wszystkich działań, celem zapewnienia ciągłości funkcjonowania platformy i wszystkich działań
  • raportowanie do zarządu o funkcjonowaniu różnych działań i problemów (raporty tygodniowe, miesięczne, kwartalne, roczne)

Oczekiwania:

  • kreatywność
  • minimalne doświadczenie w e-commerce lub marketingu
  • znajomość obsługi komputera, pakietów MS OFFICE
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • chęć tworzenia projektu od podstaw

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju osobistego
  • udział w szkoleniach
  • udział w kursach językowych
  • pracę w ambitnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy