Oferta pracy
H/01/22
W tytule e-maila prosimy podać nr ref., a na aplikacji umieścić poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy firmy dla potrzeb obecnej i przyszłych* rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”* jeśli zgadzają się Państwo na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o przepisanie całej zgody, w przeciwnym wypadku prosimy o zgodę tylko na obecną rekrutację. Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Pracuj Sp. z o.o. Ma Pani/Pan m.in. prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - mechaniczna wentylacja pożarowa i bytowa

D+H Polska sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 31 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji projektowych z zakresu mechanicznej wentylacji pożarowej i bytowej,

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych we współpracy z działem handlowym (dobór materiałów: wentylatory, kanały, elementy montażowe, sterowanie w zakresie mechanicznej wentylacji pożarowej i bytowej),

  • wycena prac montażowych,

  • współpraca z projektantami branży sanitarnej/elektrycznej,

  • nawiązywanie współpracy i organizacja współpracy z producentami urządzeń i firmami instalacyjnymi,

  • koordynowanie i rozliczanie prac podwykonawców na obiektach budowlanych,

  • planowanie swojej pracy oraz raportowanie zgodnie z wytycznymi od przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w zakresie wentylacji sanitarnych (mile widziane wyższe),

  • znajomość branży instalacji mechanicznych systemów wentylacji pożarowych i bytowych,

  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego,

  • umiejętność budżetowania materiałów i prac na podstawie projektów wentylacji pożarowej,

  • umiejętność weryfikacji dokumentacji technicznych i projektowych,

  • umiejętność obsługi CAD i programów branżowych (symulacje CFD mile widziane),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • zaangażowanie, inicjatywa oraz bardzo dobre planowanie pracy własnej,

  • predyspozycja do prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • umiejętność pracy w grupie oraz poczucie humoru.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej na polskim rynku firmie,

  • miejsce pracy w jednym z biur: Wrocław/Warszawa/Katowice/Gdańsk,

  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego), laptop, telefon komórkowy,

  • wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej oraz systemu premiowego,

  • dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • prosty i przejrzysty system raportowania,

  • szkolenia branżowe,

  • kartę multisport lub opiekę medyczną,

  • spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe oraz miłą atmosferę pracy.

Firma D+H Polska sp. z o.o. lider w branży systemów oddymiania i naturalnej wentylacji.

Przewiń do profilu firmy