Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - Menadżer Projektu Budowlanego

DZMT ZIMNOCH TEODOROWSKI sp.j.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną.

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,

  • Prowadzenie procesu budowy od pozwolenia na budowę aż do pozwolenia na użytkowanie,

  • Zapewnienie kompletności i terminowości dokumentów,

  • Koordynowanie pracy wykonawców oraz ich rozliczanie.

  • Uczestniczenie w naradach, odbiorach,

  • Kontraktowanie podwykonawców, negocjacje umów,

  • Raportowanie bieżącej sytuacji do interesariuszy projektu,

  • Kontrolowanie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego - budowlanego,

  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w budownictwie mieszkaniowym,

  • Dobrej znajomości prawa budowlanego, procedur administracyjnych i przepisów BHP,

  • Rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, zarządzania zespołem, negocjacji,

  • Prawa jazdy kat. B

  • Sprawnej obsługi komputera, MS Office, AutoCAD, itp.

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Samodzielne stanowisko managerskie,

  • Współtworzenie projektów deweloperskich wyróżniających się designem i architekturą,

  • Klimatyczne biuro w centrum Krakowa,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

O nas

Tworzymy unikalne i funkcjonalne projekty mieszkaniowe.

Nasze rozwiązania to wyrafinowane, a jednocześnie przystępne projekty, który powstały z myślą o potrzebach wymagających Klientów. Naszym mottem jest perfekcja – do tego dążymy przy każdym projekcie. Wynika ono z naszej pasji do nietuzinkowych i niebagatelnych koncepcji. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz uczymy się po to aby dać naszym Klientom zadowolenie i komfort z życia.