Oferta pracy

Project Manager / Menedżer Projektu

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która dołączy do zespołu PMów realizującego program inwestycyjny (budowa farm fotowoltaicznych).

  • Akceptujemy kandydatów zarówno z doświadczeniem / wykształceniem inżynierskim jak i biznesowym. Liczy się doświadczenie w zarządzaniu projektami / koordynacji, wiedza techniczna jest dużym atutem, ale nie jest wymagana.

  • Rolą PM jest kompleksowa, end-to-end, koordynacja realizacji części portfela – farm fotowoltaicznych.

  • Bliska współpraca z Zarządem i kluczowymi przedstawicielami Inwestora (Dyrektorzy, kancelarie prawne, banki, fundusze inwestycyjne).

  • W szczególności w zakres roli wchodzą: określanie harmonogramów i budżetów prac, poszukiwanie i zatwierdzanie podwykonawców, koordynacja realizacji prac na projekcie przez inne zespoły (projektanci, dział formalno-prawny, dostawcy, podwykonawcy), bieżący monitoring realizacji prac, komunikacja z inwestorem.

  • PM będzie odpowiedzialny również za wypracowanie narzędzi, procesów i raportów dot. zarządzania portfelem projektów, a następnie ich wdrożenie.

  • Dodatkowo będzie realizować inne zadania związane z rozwojem spółki – np. pomoc w budowie nowych linii biznesowych, wdrożenie procesów/ narzędzi do optymalizacji obiegu/ statusu dokumentów, itp. usprawniające prace w całej firmie.

  • Obsługa Inwestora w zakresie bieżących zapytań, udzielania odpowiedzi, przygotowywania raportów, itp.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w energetyce odnawialnej, w szczególności fotowoltaice nie jest wymagane. Posiadamy ekstremalnie dobry zespół techniczny i know-how. Szukamy osób, które mają profil i umiejętności sprawnego zarządzania projektami i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Oczekiwany poziom doświadczenia zawodowego, to co najmniej 2-5 lat na podobnym stanowisku, poparte mocnymi referencjami / osiągnięciami. W indywidualnych przypadkach rozważymy kandydatów z mniejszym stażem, ale z dużym potencjałem rozwoju, wysokim poziomem ambicji.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, np. elektro-energetyka lub ekonomiczne, np. zarządzanie projektami, zarządzanie lub finanse. W przypadku kandydatów z wykształceniem ekonomicznym w zespole projektowym są osoby ze wsparciem technicznym.

  • Uprawnienia budowlane w zakresie prac elektrycznych lub konstrukcyjnych – jest to atut, ale nie są wymagane.

  • Doświadczenie praktyczne w koordynacji projektów lub certyfikat z zakresu metodyki zarządzania projektami są mile widziane.

  • Rola wymaga dużej elastyczności, chęci i umiejętności szybkiego uczenia się: współpraca z Zarządem w wielu obszarach od kwestii technicznych, operacyjnych, analitycznych poprzez finansowe.

  • Wysokie umiejętności analityczne. Kluczowa jest ultra biegła znajomość MS Excel oraz umiejętność prezentacji danych w estetyczny i ustrukturyzowany sposób (Power Point, Word).

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w tym prowadzenie telekonferencji / wideokonferencji) – koordynacja pracy wielu osób, w tym komunikacja z Inwestorem (fundusze inwestycyjne) lub jego przedstawicielem (Assets Manager).

  • Doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w organizacji o wysokich standardach pracy i w międzynarodowym otoczeniu.

  • Zaawansowany język angielski w mowie i piśmie (analiza umów w języku angielskim, opracowanie prezentacji, komunikacja „on daily basis”).

  • Finalnie w roli sprawdzi się wyłącznie osoba proaktywna, z dużym nastawieniem na realizację celu, chcąca budować najbardziej profesjonalny zespół ds. realizacji farm solarnych na rynku.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi

  • Stabilne zatrudnienie w największej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Udział w budowie nowego obszaru w firmie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy