Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager – Nadzór budowlano-inwestorski

NEWLINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i monitorowanie realizacji inwestycji od momentu analizy zakupu gruntów do oddania do użytkowania klientom końcowym,

  • tworzenie harmonogramu robót i jego realizacja zgodnie z przyjętymi założeniami,

  • współpraca z podmiotami publicznymi – lokalne urzędy, starostwo, wydział budownictwa, energetyka, woda-kanalizacja, gazownictwo, itd.

  • przygotowanie zapytań ofertowych na dostawy materiałów i na podwykonawstwo,

  • przygotowanie umów, organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie dostawy materiałów,

  • przygotowanie umów, organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac podwykonawców wszystkich branż takich jak np. murarzy, dekarzy, hydraulików, elektryków, itp.

  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie,

  • udział w odbiorach technicznych mieszkań,

  • współpraca z notariuszem

  • współpraca z zarządem

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy realizacji projektów deweloperskich,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • konsekwencja i zaangażowanie w działaniu,

  • skuteczność w osiąganiu postawionych celów,

  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległej grupy osób,

  • prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • pracę w firmie o dużym potencjale wzrostu

  • wprowadzenie do większych projektów i szansę na rozwój połączony z awansami

  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia przy realizacji zróżnicowanych zadań

Jesteśmy firmą powstałą z dwóch innych spółek, działających na rynku deweloperskim od 2016. Budujemy zespół ludzi ambitnych, kompetentnych, którzy chcą rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenie na rynku nieruchomości i deweloperskim.

Przewiń do profilu firmy

Kogo poszukujemy:

Osób ambitnych, które chcą się rozwijać, mieć realny wpływ na firmę i prowadzone projekty. U nas nie jesteś “tylko trybikiem”. Poszukujemy ludzi którzy chcą rozwijać biznes a w zamian stać się jego częścią i czerpać korzyści przy osiąganych celach i sukcesach (awans, premie, itd.)

Miejsce wykonywania pracy:

Warszawa, Marki, Radzymin