Oferta pracy

Project Manager – nowe technologie

Domino Executive SearchO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Nasz Klient, międzynarodowa grupa o zasięgu globalnym, lider w swojej branży na polskim rynku, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami z obszaru e-commerce
  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie projektami zgodnie z harmonogramem, budżetem i oczekiwaną jakością
  • Analiza i definiowanie wymagań, identyfikacja obszarów ryzyka oraz testowanie nowych funkcjonalności
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca i komunikacja z innymi działami w firmie oraz partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie - wielozadaniowość
  • Mile widziane doświadczenie w PMP/Prince2, Agile Jira, Confluence
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zarządzania harmonogramem czasu pracy zespołów współpracujących
  • Otwartość, samodzielność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na atrakcyjnych warunkach z planem rozwojowym
  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, awansu i szkolenia
  • Dodatki socjalne, bony okolicznościowe, wyprawki dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna również dla rodziny,
  • Atrakcyjne ubezpieczenia, karta MultiSport
  • Dofinansowania kursów językowych
  • Kafeteria, bezpłatne napoje i przekąski

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne