Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager / Office Manager

OPTIMUS WORK SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów, w tym do tłumacza przysięgłego, radcy prawnego, Ministerstwa Zdrowia, Okręgowych Izb Lekarskich w celu pozyskania dla lekarzy i pielęgniarek prawa wykonywania zawodu w Polsce.

  • Dbanie o prawidłowy przebieg projektów rekrutacyjnych w tym głównie dbanie o dotrzymywanie terminów realizacji poszczególnych kroków procesu.

  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie otrzymywanego serwisu.

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Działania w zakresie zwiększania możliwości pozyskiwania zamówień.

  • Inne zadania o charakterze biurowo - administracyjnym.

Nasze wymagania

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w komunikacji z wieloma interesariuszami projektów,

  • Prowadziłeś/aś sprzedaż przez telefon i/lub organizowałeś/aś zaplecze projektu/procesu

  • Pracowałeś z dokumentacją

  • Ponadto jeśli jesteś;

  • optymistą i masz pozytywne nastawienie do podejmowanych działań i ludzi,

  • potrafisz się zaangażować w powierzone zadania

  • przywiązujesz uwagę do szczegółów

  • posiadasz wysokie umiejętności organizacyjne, multi-tasking

  • cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system bonusowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku pracy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie merytoryczne.

  • Praca od poniedziałku do piątku 8.30-16.30 w biurze w ścisłym centrum Warszawy.

OPTIMUS WORK SP. Z O.O.

Optimus Work sp. z o.o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy pozyskującą lekarzy i pielęgniarki z zagranicy do polskich szpitali.

Szybko się rozwijamy. Może to być okazja do rozwoju także dla Ciebie

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska:

  • Efektywne zarządzanie procesem zatrudniania cudzoziemców w Polsce, w tym administrowanie dokumentacją związaną z zatrudnieniem.

  • Skuteczna komunikacja z wieloma interesariuszami projektu (kandydaci, klienci, tłumacze, prawnicy, instytucje rządowe).

  • Pierwszy kontakt dla Klientów, którym dostarczamy Kandydatury (Key Account Management) – obsługa procesu, wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z całym procesem zatrudnienia oraz poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu u klienta.