Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Schwarte Group Sp. z o.o.O firmie

Schwarte Group Sp. z o.o.

Aleja Obrońców Tobruku 3A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i zarządzanie projektami klientów o dużym stopniu złożoności

  • Przygotowanie, realizacja i aktualizacja harmonogramu projektu

  • Komunikacja z dotychczasowymi i nowymi klientami oraz dostawcami i współpracownikami

  • Przygotowanie ofert oraz prezentacji handlowych

  • Dbanie o markę firmy oraz rozwój sprzedaży (uczestnictwo w spotkaniach, prowadzenie negocjacji)

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku Project Managera lub na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia i pracy

Schwarte Group obejmuje marki: SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy